V For Voyager'dan Get Lost paketli tatil

Hayatın koşturmacası, yoğun şehir ve iş hayatı hepimizi yoruyor. Bu yüzden hemen hemen herkes, özellikle de havaların ısınmasıyla kısa süre de olsa şehirden uzaklaşıp, doğanın kollarında huzur bulmanın hayallerini kuruyor. Lüks motoryatlardan oluşan filosu ile müşterilerine otel konforunda her şey dahil hizmet sağlayan V For Voyager, şimdi Get Lost Paketi ile bundan çok daha fazlasını vadediyor. Size özel lüks bir yatla, 3 gün 3 gece boyunca, doğal güzellikleri ile dünyayı büyüleyen Göcek’te yenilenip dinlenme fırsatı sunuyor.   

Sizi yeşil ve mavinin dansı karşılıyor…

            Get Lost Paketi’nde V For Voyager’ın güleryüzlü ve uzman personeli, lüks bir araçla sizi evinizden alarak önce havalimanına, inişinizde de rüya gibi bir tatil geçireceğiniz yatınıza getiriyor. 3 günlük tatiliniz böylece başlamış oluyor. Denizin turkuaz güzelliği ve doğanın zümrüt yeşili, ruhunuzu dinlendirirken dostlarınızla eğlenmek istediğinizde de kano, su kaydırağı, trambolin ve deniz havuzu gibi birçok olanak sizi bekliyor. Eğlence, yatınızın içinde de Playstation, DVD player, bluetooth ses sistemi, WiFi, Digiturk, Lig TV ve kütüphane gibi olanaklarla devam ediyor.

            Keyif ve lezzet tatilinize eşlik ediyor…

Balık tutarak arkadaşlarınızla keyifli bir gün geçirmek istediğinizde de ihtiyacınız olan tüm ekipman hizmetinize sunuluyor. Göcek’te suyun üstü kadar altı da birçok güzelliğe ev sahipliği yapıyor. Şnorkel ile suyun altına keşfe çıkacağınız zamanı belirlemek size kalıyor. V For Voyager’ın Get Lost Paketi’nde lüks yatınızda geçirdiğiniz her güne, birbirinden özel lezzetler ve gün boyunca keyifli sohbetlere tat katacak ikramlar da eşlik ediyor.  

3 günün sonunda V For Voyager’ın konukları bedenen, ruhen ve zihnen dinlenmiş olarak, unutulmaz anılarla evlerine dönüyor.