Hepsi pekiyi

ELİT futbolcu adaylarını hayata tam donanımlı bir şekilde hazırlamak adına futbolun yanı sıra yıl boyunca Türkçe, İngilizce, matematik ve satranç dersleri de almalarını sağlayan Altınordu’da forma giyen çocukların karneleri “pekiyi” dolu.

2016-2017 sezonunu kupalarla kapatan çocuklar, eğitim gördükleri Fevzi Çakmak Ortaokulu’nda da çok başarılı bir performans gösterip alkışı hak ettiler. Yoğun maç programı nedeniyle karnelerini bir hafta geç almak zorunda kalan Altınordu Futbol Eğitimi Kurumu (AFEK) öğrencileri, yılı 39 takdirname ve 23 teşekkür belgesi ile noktaladı. U10 takımından Kadircan Güre, 100 not ortalaması yakalayıp eğitim kurumunun birincisi oldu. Onuralp Çevikcan (U11), Mert Furkan Bayram (U12) ve Enes Gökhan (U13) her yaş grubunun en yüksek not ortalamasına sahip öğrencisi oldu.

Sporcu Özlük İşleri Yöneticisi Funda Atik, çocukların başarılı bir eğitim dönemi geçirdiklerini belirterek, “Okul-kulüp işbirliğini sadece futbolda değil, eğitim-öğretimde de çok iyi bir şekilde uyguluyoruz. Çocuklarımızın not durumlarını sürekli kontrol altında tutarak ek derslerle eksiklerini gideriyoruz. Bizim her zaman yanımızda olan Fevzi Çakmak Ortaokulu yönetimine de çok teşekkür ederiz” dedi.