İyi futbola devam

Göztepe Teknik Direktörü Tamer Tuna, 3-2 kazandıkları Trabzonspor maçından sonra, keyif veren bir mücadele izlettiklerini söyledi.

Tuna, " Trabzon'un tempolu bir oyun sergileyen ekip olduğunu biliyorduk. Sonuca nasıl gidebileceğimiz üzerine çalışmalar yaptık. Rakibimizin beklerinin hücuma katkı yaptığını biliyorduk ve buna göre bir 11 ile sahaya sürdük. Pozisyon zenginliği ve koşu mesafeleri adına üst seviyede bir karşılaşma oldu. Bu yüzden 2 takım oyuncularını da tebrik etmek gerek. Oyuncularımızın sahada gösterdikleri performans adına keyif veren bir karşılaşmayı geride bıraktık. Milli maç arasında eksiklerimiz üzerine çalışacağız ve sahada iyi bir futbol sergilemeye devam edeceğiz" dedi.

Kaptan Sabri Sarıoğlu ise"Zor bir maç oynayacağımızı biliyorduk ve ona göre hazırlandık. Maç içinde oyun disiplininden kopmadık ve hak ettiğimiz 3 puanı aldık. Yeni bir takımız haftalar ilerledikçe daha da iyi olacağız" diye konuştu.

Muhteşem bir gole imza atan Tayfur Bingöl de "Trabzonspor'u hafta boyunca çok iyi analiz ettik. Sahada nasıl oynanamız gerektiğini biliyorduk. Yeni bir takımız, çok güzel işler yapacağız" yorumunda bulundu.

İki net fırsatı kullanamayan ancak bir gole imza atarak galibiyette rol oynayan Adis Jahovic, "3 puan almak için çıktık sahaya. Bugün bazı pozisyonlarda kararsız kaldım ama önemli olan 3 puanı almamızdı ve biz sahadak karakterimizi ortaya koyarak bunu başardık" dedi.