Gelinliğin hikayesi yazılacak

 Gelinlik denilince akla ilk gelen isimlerden biri olan İzmirli moda tasarımcısı Emine Yıldırım, 2018 gelinlik koleksiyonunu “Aura” adını verdiği trunk show ile tanıtacak. 9 Kasım 2017 Perşembe günü Swissotel Büyük Efes’te gerçekleşecek tanıtım, 14 özel parçadan oluşacak.

Seçkin davetlilerin katılacağı tanıtımda gelinlikler modaseverlere canlı müzik eşliğinde sunulacak. 2018 S/S Aura Koleksiyonu’nun natürel ve soft bir bakış açısı ile doğal malzemelerden tasarlandığını ifade eden Emine Yıldırım, “Jacob Lawrence ‘Konu güçlü olduğu zaman, onu işlemenin en iyi yolu yakınlıktır’ der. Aura işte bu sözlerden ilham aldı, tüm parçaları özenle ve tutkuyla tasarlandı. Aslına bakarsanız her tasarım ardında bir silüet bırakır ve işlediğimiz konuların hepsi de o silüetin içinde saklıdır. Her yaratıcılık serüveni bir hikâyedir ve o hikâyeleri de "auralar" belirler. 2018 gelinlik koleksiyonumuza işte bu yüzden Aura ismini verdik” dedi.

Emine Yıldırım, ayrıca Aura ile yılın trendlerini belirlemeye aday bir koleksiyonun kapılarını aralamaya hazırlandıklarını da belirterek, “Koleksiyonumuzda renk kombinasyonları ile farklı yansımaları, benzersiz kumaş ve dantel dokuları, özgün dokunuşlarla hayat bulan yeni tasarımlarla buluşturduk” diye konuştu.

Emine Yıldırım Kimdir?

Emine Yıldırım, 2010 yılında İzmir’de markasını oluşturdu. Çalışma Ekonomisi Bölümü mezunu olan Emine Yıldırım tasarımın ruhunu keşfedip kendisini tasarıma adadı. Profesyonel bir ekiple çalışan, tasarım kadar üretimin kalitesine de önem veren ve bu minvalde üniversitelerle işbirliği yaparak, yeni mezunları sektöre kazandırmayı da hedefleyen Yıldırım’ın yurt içinde 70, yurt dışında ise 20’ye yakın mağazada ürünlerini kendi etiketi ile satışa sunmaktadır. Antakya ve Almanya’nın Feuchtwangen kentinde kendi ismiyle mağazaları da olan Emine Yıldırım, dünya genelinde güvenilir, kaliteli bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.