2018 model gelinikler

İzmirli moda tasarımcısı Emine Yıldırım, 2018 gelinlik koleksiyonu ‘Aura’yı, muhteşem bir şov ile tanıttı. Swissotel Büyük Efes’te gerçekleşen tanıtımda 50 parçalık koleksiyondan seçilen 14 gelinlik modaseverlere canlı müzik eşliğinde sunuldu.

Çok sayıda seçkin davetlinin katıldığı tanıtımın sonunda podyuma çıkan Emine Yıldırım modaseverler tarafından büyük alkış aldı. Yıldırım, tanıtımın sonunda yaptığı açıklamada 2018 S/S Aura ile yılın trendlerini belirlemeye aday bir koleksiyon hazırladıklarını söyledi.

KİMDİR?

Emine Yıldırım, 2010 yılında İzmir’de markasını oluşturdu. Çalışma Ekonomisi Bölümü mezunu olan Emine Yıldırım tasarımın ruhunu keşfedip kendisini tasarıma adadı. Profesyonel bir ekiple çalışan, tasarım kadar üretimin kalitesine de önem veren ve bu minvalde üniversitelerle işbirliği yaparak, yeni mezunları sektöre kazandırmayı da hedefleyen Yıldırım’ın yurt içinde 70, yurt dışında ise 20’ye yakın mağazada ürünlerini kendi etiketi ile satışa sunmaktadır. Ankara, Antakya ve Almanya’nın Feuchtwangen kentinde kendi ismiyle mağazaları da olan Emine Yıldırım, dünya genelinde güvenilir, kaliteli bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte...