EROĞLU'NUN İLETİŞİM ORTAĞI MEDYAALL

Türkiye’de bir takımda aralıksız en uzun süre görev yapan teknik direktör unvanını taşıyan Hüseyin Eroğlu’nun iletişim çalışmaları artık Medyaall tarafından yönetilecek.

Altınordu’da 10 yıl boyunca aralıksız görev yapan, kurulan sistemle kırmızı-lacivertli kulübe 600 milyon TL’ye yakın transfer geliri kazandıran Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu’nun iletişim ortağı Medyaall oldu.

Türkiye’de bir takımda en uzun süre görev yapan teknik direktör unvanını elinde bulunduran, Çağlar Söyüncü ve Cengiz Ünder başa olmak üzere çok sayıda yıldız futbolcu yetiştiren, iki şampiyonluk, bir play-off finali yaşayan Eroğlu’nun iletişim çalışmaları artık Medyaall tarafından yürütülecek. 2003 yılında Ali Ergöçmez ve Özgür Özgürengin tarafından kurulan Medyaall firması, Altınordu markasının yaratılmasında da 10 yıl boyunca çok etkin bir rol üstlenmişti.

“Teknik direktörlerin sadece sahaya ve futbola odaklanması gerekir” vurgusu yapan Eroğlu, “İletişim, artık hayatımızda çok özel ve önemli bir konuma ulaştı. Bunun profesyonel bir ekip tarafından yönetilmesi, bizim gerçek işimize daha fazla odaklanmamızı sağlarken, futbolun tüm aktörleriyle daha sağlıklı bir ilişki içerisinde olmamızı da yardımcı olacak.

Medyaall, zaten Altınordu döneminde 10 yıldır beraber çalıştığımız bir markaydı ve şimdi artık kendileriyle güzel bir yolculuğa başlıyoruz” dedi.